Office 365

Microsoft Office 365 zajišťuje kompletní služby na úrovni kancelářského balíku, poštovních služeb Exchange, portálu SharePoint a komunikačního nástroje Microsoft Lync. Služba Office 365 dále nabízí výhodné licencovaní v rámci organizace a mixování jednotlivých plánu podle potřeb koncového uživatele.
Společnost CloudPRO nabízí kompletní poradentství ke službě Office 365 a implementační zkušenosti spojené s nasazením jednotlivých služeb.

MS Azure

Microsoft Azure v dnešní době zastává komplexní hosting serverové infrastruktury nejenom na úrovni jednotlivých strojů, ale také dnes velmi populární zálohování do cloudu. V této službě naleznete široký výběr výpočetního výkonu pro vaše potřeby, jak k trvalému využívaní a nebo jako pokrytí výpočetních špiček. 

Podpora

Filozofií firmy je vybudovat partnerství se zákazníkem a být mu dlouhodobou oporou v IT řešení. Nabízíme službu v podobě podpory, u které si sami zvolíte nabízený plán pro vybranou předchozí službu či produkt.

Konzultace, migrace, plánování, dokumentace

Služba je koncipována jako doplněk předcházející nabídce stálé podpory. Jedná se jednorázové činnosti, které jsou placeny zvláštní hodinovou sazbou. V případě zakoupení některého ze supportních plánů, mohou být tyto služby poskytovány zdarma.